השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מה קורה לעור הפנים לאחר ההזרקה

מה קורה לעור הפנים לאחר ההזרקה

תוכן עניינים

לא פעם עולה השאלה מה קורה לעור הפנים לאחר ההזרקה, הפעם תקבלו את ההסבר המלא בכדי שתוכלו לדעת הכל על ההליך אסתטי.

לאחר הזרקת חמר מילוי לפנים גם אם לצורך מילוי נפח וגם אם לצורך מילוי קמטים שכבות העור שמחות מאד.

יכולה להיות אדמומיות ראשונית שרואים בשל הדקירות עצמן ולעיתים שטפי דם אך הם נעלמים מהר – תוך מספר שעות עד מספר ימים. לעיתים אין סימן כלל.

אז חוץ מהנ"ל העור שמח. למה שמח? כי החומר המוזרק מכיל בתוכו דברים טבעיים וטובים שהיו לעור פעם ונעלמו… העור מקבל בחזרה קולגן וחומצות היאלורוניות. בנוסף בימים שלאחר ההזרקה ועד שבועות ממנה החומרים הנל סופחים נוזלים ועוזרים לעור אפילו יותר בכך שמחזרירים לו את מה שאבד.

העור מקבל בחזרה לא רק את נפחו אלא גם אלסטיות מסוימת ולחות.

חשוב לי להדגיש שכל זה ייספג בשלב כלשהו וייעלם שוב, כעבור בין חצי שנה לשנה ולעיתים אפילו יותר זמן. ואז יהיה אפשר להזריק שוב.

זה המקום לציין שאפשר ולא חובה להזריק שוב. גם אם לא מזריקים שוב, לא קורה שום דבר חריג או בלתי הפיך ואין כל חובה להזריק שוב ושוב.

העור פשוט יחזור למצבו הקודם מלפני ההזרקה הראשונית. אולי אפילו ישאר במצב טוב יותר כי לאורך הזמן אנחנו עדים לשיפור במראה העור לאחר הזרקות חוזרות, גם ללא קשר לקמטים ולנפחים.

לכן עם הנסיון אנחנו ממליצים יותר ויותר להתחיל להזריק בגילאים צעירים יותר, ולא לחכות לזקנה או למצב שהפנים מקומטות לגמרי. ההזרקה יכולה למנוע את התוצאה של פנים זקנות וכדאי יותר וקל יותר "למנוע" מאשר "לתקן".

יש להבין שהפנים לא "מתרגלות" לחומרים. אין צורך להוסיף יותר ויותר בכל הזרקה. ובטח שאין התמכרות לזה. אמנם ההזרקה – מילוי – מתרחשת מייד והקמט או אובדן הנפח משתפרים והתוצאה באה לידי ביטוי מייד, אך הספיגה שלו עם הזמן מתרחשת לאט ובהדרגתיות. זה לא שקמים בוקר אחד והפנים נראות פתאום נופלות או מקומטות. זה קורה בתהליך ויש לנו זמן להחליט מתי ובאיזה שלב לחזור להזריק שוב. ואם בכלל.

 

דילוג לתוכן