השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

בוטוקס במצח

בוטוקס במצח

תוכן עניינים

בוטוקס במצח – מילוי קמטים ומראה צעיר ורענן.

הבוטוקס בדרך כלל מוזרק במצח – בשני אזורים עיקריים – באזור "הגלבלה" – האזור שבין הגבות, ובמצח עליון לכל רוחבו. כמו כן קיים אזור שלישי שמאד מקובל להזריק בו – בצידי העיניים משני הצדדים (לקמטים שנוצרים בצידי העיניים בעת חיוך רחב). האזור שבין הגבות הוא האזור שבו קיימים לרוב "קמטי זעף" או קמטי חשיבה. ביטול התנועה במיקום זה מבטל את המראה ה"כועס" ונותן מראה שליו ורגוע יותר לפנים. 

ההבדל בין פעולות בוטוקס לחומצה היאלורונית

הבוטוקס לא ממלא נפח או קמטים כמו החומצה ההיאלורונית אלא משתק את השרירים הגורמים להבעה. ככל שנזריק בגיל צעיר יותר כך נמנע את קמטי ההבעה  והצורך בעתיד במילוי יפחת.  הזרקת חומצה היאלורונית תדחה   את המילוי לגיל מבוגר יותר.

ההזרקה של הבוטוקס גם בין הגבות גם במצח עצמו וגם בצדי העיניים נעשית בנקודות מסוימות מאד, כמעט קבועות, שמשתנות אך במעט בין אדם לאדם. נהוג להגיע לביקורת כ- 3 שבועות לאחר ההזרקה הראשונה לצורך בדיקת ההשפעה ובמידת הצורך חיזוק או תיקון סימטריה.

יש לציין כי לוקח לבוטוקס בדרך כלל לפעול בין יממה לשבועיים ימים. מומלץ לתת לזה את הזמן לפני שמתרשמים סופית. גם אם יש אסימטריה קלה בהתחלה, היא בדרך כלל מתאזנת תוך ימים בודדים.

השפעת הבוטוקס נמשכת בממוצע 3 חודשים. לעיתים פחות ולעיתים יותר, יכול להגיע גם לחצי שנה. והשפעתו יורדת בהדרגתיות, לא בבת אחת ולא באופן פתאומי. הסיכונים הקיימים בהזרקת בוטוקס הם בעיקר אסימטריה כמו נפילת גבה. לכן ידוע באילו נקודות מומלץ ובאילו לא מומלץ להזריק. יכול להיות זיהום או תגובה אלרגית אך בזה ניתן לטפל לרוב ללא סיבוכים משניים.

יש להימנע מפעילות מאומצת או פעילות יתר ביממה הראשונה שלאחר ההזרקה, זאת בעיקר כדי למנוע זליגה של החומר מהאזור המיועד לאזורים אחרים שאינם רצויים, מצב היכול לגרון לאסימטריה או ל"נפילת גבה".

טיפולי אסתטיקה רפואית במרפאה המובילה בניהולה של ד"ר ליהי שגיא מומחית אף אוזן גרון.

דילוג לתוכן