השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

אודות
ד״ר ליהי שגיא

ד”ר ליהי שגיא - רופאה מומחית למחלות אף אוזן גרון ומנתחת ראש וצוואר.

סיימה את התמחותה במרכז הרפואי אסף הרופא (היום ידוע כמרכז רפואי "שמיר"), בשנת 2014.

מאז היא סיימה את תת מומחיותה בכירורגיה פלסטית של האף תחת פיקוחו
והדרכתו של כירורג הפלסטי ד"ר דב קליין. כולל אלפי ייעוצים במרכז הרפואי שלו ומאות ניתוחי אף בחדר הניתוח אשר בוצעו יחד איתו או לבד תחת השגחתו.

במקביל ובנוסף לכך השלימה עוד תת מומחיות חשובה, בכירורגיה של הראש והצוואר. זאת תחת פיקוחו והדרכתו של המאסטר בתחום זה בישראל פרופ' דן פליס. במסגרת זו השתתפה באלפי ניתוחי ראש צוואר, כולל מעקב אחר המנותחים בתקופה הבתר ניתוחית – טיפול, ייעוץ ותמיכה ובזמינות גבוהה. במסגרת עבודתה בקהילה, ד"ר שגיא מטפלת באנשים במסירות ובמחוייבות למקצועיות.

ד״ר שגיא מאמינה שבריאות מתחילה קודם כל במניעת חולי, באורח חיים בריא ונכון, ובשילוב המנצח של ראיה, הקשבה, והבנה של האדם הבא לבקש את העזרה. אבחנה מדויקת של הבעיה והתלונה חשובה ביותר והיא הבסיס למתן מענה נכון ומדויק. בכך מאפשרת ד"ר שגיא למטופליה טיפול אופטמלי ותחושת רווחה גופנית ונפשית. 

ד״ר שגיא מטפלת בכל הגילאים – ילדים ומבוגרים כאחד. חשוב לזכור שגם לאחר טיפול רפואי מוצלח או ניתוח, כאשר מגיעים להחלמה מלאה, עדיין יש צורך בזמינות ולמי שיקשיב ויתן מענה לשאלות ודאגות. המחוייבות והמסירות של ד"ר שגיא לא נגמרות בשום שלב, והן מתחילות כבר בפגישה הראשונה. תמיד נעשות בגישה חיובית, אמפטית, עם כבוד ראוי לכל מטופל ותוך הסברים מפורטים, ברורים ופשוטים על הטיפול.

ד״ר שגיא מאמינה שבסופו של דבר כל אדם הינו הרופא של עצמו. האחריות לריפוי על החולה, וזאת בעזרת עבודה על גוף ונפש. אני פה כדי לתת מענה פיזי ומיידי לתחלואה בין אם היא טיפולית שמרנית ובין אם היא ניתוחית. בד בבד חשוב לעזור למטופל להבין את שורש הבעיה וכיצד עליו להמנע מבעיות דומות בעתיד.