אודות
ד״ר ליהי שגיא

ד”ר ליהי שגיא - רופאה מומחית למחלות אף אוזן גרון ומנתחת ראש וצוואר.

סיימה את התמחותה במרכז הרפואי אסף הרופא (היום ידוע כמרכז רפואי "שמיר"), בשנת 2014.

מאז היא סיימה את תת מומחיותה בכירורגיה פלסטית של האף תחת פיקוחו והדרכתו של הכירורג הפלסטי ד"ר דב קליין.

במקביל ובנוסף לכך השלימה עוד תת מומחיות חשובה, בכירורגיה של הראש והצוואר. זאת תחת פיקוחו והדרכתו של המאסטר בתחום זה בישראל פרופ' דן פליס.  במסגרת עבודתה בקהילה, ד"ר שגיא מטפלת באנשים במסירות ובמחוייבות למקצועיות. מסירותה  כוללת מעקב צמוד ואישי אחר המנותחים בתקופה הבתר ניתוחית (גם לאחר סיום הניתוח) – טיפול, ייעוץ ותמיכה ובזמינות גבוהה.

ד״ר שגיא מאמינה שבריאות מתחילה קודם כל במניעת חולי, באורח חיים בריא ונכון, ובשילוב המנצח של ראיה, הקשבה, והבנה של האדם הבא לבקש עזרה. אבחנה מדויקת של הבעיה והתלונה חשובה ביותר – והיא הבסיס למתן מענה נכון ומדויק. בכך, מאפשרת ד"ר ליהי שגיא למטופליה טיפול אופטימלי ותחושת רווחה גופנית ונפשית.

ד״ר שגיא מטפלת בכל הגילאים – ילדים ומבוגרים כאחד. חשוב לזכור שגם לאחר טיפול רפואי מוצלח או ניתוח, כאשר מגיעים להחלמה מלאה, עדיין יש צורך בזמינות ולמי שיקשיב ויתן מענה לשאלות ודאגות. המחוייבות והמסירות של ד"ר שגיא לא נגמרות בשום שלב, והן מתחילות כבר בפגישה הראשונה. תמיד נעשות בגישה חיובית, אמפתית, עם כבוד ראוי לכל מטופל ותוך הסברים מפורטים, ברורים ופשוטים על הטיפול.

בסופו של דבר כל אדם הינו הרופא של עצמו. האחריות לריפוי על החולה, וזאת בעזרת עבודה על גוף ונפש. אני פה כדי לתת מענה פיזי ומיידי לתחלואה, בין אם היא טיפולית שמרנית ובין אם היא ניתוחית. בד בבד חשוב לעזור למטופל להבין את שורש הבעיה וכיצד עליו להמנע מבעיות דומות בעתיד.

רוצים להכיר יותר? בואו נהיה חברים

דילוג לתוכן